Witaj na stronie „Przewodnik Andaluzja”!

Licencjonowany przewodnik po Andaluzji. Licencjonowany przewodnik po Maladze.
STRONA W PRZEBUDOWIE. CZĘŚĆ Z OPUBLIKOWANYCH TREŚCI JEST CHWILOWO NIEDOSTĘPNA.
PRZEPRASZAM ZA NIEDOGODNOŚCI!
Witaj na stronie „Przewodnik Andaluzja”!
Strona powstała z myślą o wszystkich tych, którzy są miłośnikami Andaluzji oraz Hiszpanii. To miejsce dla tych, którzy już odwiedzili ten piękny hiszpański region lub dopiero planują wyjazd na południe Hiszpanii.
Jestem jedynym licencjonowanym polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym w Maladze. Posiadam hiszpańskie uprawnienia państwowe “Guía-Intérprete” oraz uprawnienia przewodnika w muzeach Malagi oraz innych obiektach w obrębie Andaluzji. Jestem członkiem Stowarzyszenia Przewodnickiego w Maladze „Guidesur”. W Andaluzji jestem zakochana od ponad 13 lat i to właśnie ten region spowodował, że zdecydowałam się związać moje życie z turystyką i interpretacją dziedzictwa kulturowego.
Strona “Przewodnik Andaluzja” to zbiór wiadomości z Malagi i Andaluzji, ciekawostek, praktycznych porad, inspiracje do podróży w okolicach Malagi i w Andaluzji, które posłużą nie tylko przyjeżdżającym do Andaluzji turystom, ale również mieszkającym w regionie Polakom.
Szukasz pomysłu na urlop lub wakacje? Tęsknisz za klimatem Andaluzji? To miejsce jest dla Ciebie! Strona „Przewodnik Andaluzja” powstała z myślą o wszystkich tych, którzy są miłośnikami Andaluzji oraz Hiszpanii. To miejsce również dla tych, którzy już odwiedzili ten piękny hiszpański region lub dopiero planują wyjazd na południe Hiszpanii.

Do zobaczenia wkrótce,

Twój Licencjonowany Przewodnik po Maladze i Andaluzji